Close

Hayatını adadığın şey, kız kardeşini senden aldı. Bir zamanlar yaratıcısı olduğun sistemin, artık bir numaralı düşmanısın.

ManMade, İstanbul'da geçen ve yapay zekanın hakim olduğu 2050ler'in distopik dünya düzenini anlatan, hikaye odaklı bir sanal gerçeklik macera oyunudur.

ManMade 31 Mayıs 2018 tarihinde Kickstarter'da!

Kickstarter kampanyasından haberdar olmak ve ManMade'i ücretsiz bir şekilde almak için formu doldurarak KAYIT OL ve arkadaşlarını DAVET ET!

UYGUN PLATFORMLAR

KATKILARIYLA

Hatırlatma: ManMade oyunu geliştirilme aşamasındadır. 

Sezon 1 (5 Bölümden oluşur) . İlk bölümün, Mayıs 2019'da teslim edilmesi planlanmaktadır.


Dünya çok önemli bir değişimin eşiğindedir. Ne toplum, ne de yapay zekanın öncülerinden olan Kaan, durumun ciddiyetinin farkında değildi. Üst üste yaşadığı talihsiz olaylar, Kaan'ın mutlu hayatını, yerle bir etti. Her zaman savunucusu olduğu sistemin ihaneti, Kaan'ın sisteme olan güvenini ve inancını kaybettirdi. İntikam duygusu, icadıyla mucidi karşı karşıya getirdi. ManMade, 2050 yılını ve yeni düzeni, İstanbul'daki hayat üzerinden oyuncuya sunuyor. Ayrıca, başka insanların yaptığı seçimlerin, kendi hayatımızı nasıl etkilediğini, gelecek kaygısı ve yapay zeka üzerinden deneyimletiyor.

OYUNUN HİKAYESİ


ManMade, hayatımızda gittikçe daha önemli bir yer edinen yapay zekanın 2050li yıllardaki etkilerini anlatan, bilim kurgu macera türünde bir oyundur.

BİZİM SEÇİMİMİZ; BİZİM SONUMUZ

• OYUN İÇİ HER DETAY ÖNEMLİ.

• HER KARAR, HER DİYALOG ETKİLİ.

• İKİ FARKLI KARAKTERİ DENEYİMLE.

WILLIAM KAAN

William Kaan Roberts 2017 yılında New York'ta doğdu. M.I.T'de yapay zeka eğitimi aldı. Annesini kaybettikten sonra, İstanbul'a dönerek yeni bir hayata başladı. Kız kardeşi ve Anika'yı çok seviyor.

2012 yılında doğan Anika, kalabalık bir Hintli ailenin çalışkan kızıdır. Stanford Üniversitesi'ndeki yapay zeka master programından mezun olmuştur. Kaan'a olan hislerinden ötürü, her şeyi göze alabilir.

OYNANABİLİR KARAKTERLER

ANIKA

❝  Cbilab VR Studios ekibinin elinden çıkan bu güzide yapımı dört gözle bekliyoruz..❞


Medyanın Düşünceleri

❝  Görselleri ve hikayesiyle oldukça heyecan verici.❞

❝  Yapay zekaya rağmen kokoreç ölmemiş! ❞


Kickstarter kampanyasından haberdar olmak ve ManMade'i ücretsiz bir şekilde almak için formu doldurarak KAYIT OL ve arkadaşlarını DAVET ET!

İlgini çekti mi? O zaman başlayalım!

Hatırlatma: ManMade oyunu geliştirilme aşamasındadır.

Sezon 1 (3 Bölümden oluşur) Ocak 2019'da teslim edilmesi planlanmaktadır.

Copyright 2017 © ManMade